.Vannas flīžu bannu

Iekštelpu dekorēšanai vajadzētu būtPievērsiet īpašu uzmanību. Šajā numurā mēs apmeklēam no rīta, lai uzņemtu uzkodu, un vakarā atpūsties un atpūsties pēc smagas dienas darba. Tādēļ vannas istabas dizaina izstarošana ir jautra un pozitīva. Lai sasniegtu šo efektu, jums ir nepieciešams attālināties no vannas istabas standarta iekšējās apdares paņēmieniem, lai padarītu šķirni šajā telpā.

Šodienas rakstā mēs runāsim par paneļiem novannasistabas flīzes, kuras tiek piedāvātas tirgū ļoti plašā diapazonā. Keramisko flīžu popularitāte dekoratīvo elementu dekorēšanai vannas istabā ir izskaidrojama ar dažādām krāsām un plašu tekstūru izvēli. Flīžu paneļi vai foto-flīzes - tā ir diezgan jauna parādība interjera dizainā, taču šo dekoratīvo elementu aizvien vairāk izmanto ekskluzīvu interjeru projektēšanā.

Flīžu paneļu šķirnes
 1. Mosaic paneļa Tas ir viens no slavenākajiem pie sienasdekoru vannas istabā. Tās iezīme ir tā, ka attēls ir izklāstīts no daudzkrāsainiem flīzes maza izmēra -. Platums ir ne vairāk kā 3 cm attēlā, kas iegūta pēc nodošanas dažas flīzes vieglāk redzēt no attāluma. Tāpēc mozaīkas paneļi ir piemēroti plašākai vannas istabai. Lai ražotu mozaīkas, izmantojot dažādus materiālus - keramikas, marmora, stikla, metāla, Smalta (izskats līdzīgs vitrāžas). Mozaīkas daļiņas dažos gadījumos ne tikai stingras ģeometriskas formas, kas dod abstraktu sienas. Mozaīkas panelis radīs siltu komforta atmosfēru ar vieglu luksusa norādi.
 2. 1. Paneļu panelis vannas istabā

  2. Panelis no vannas flīzes

  3. Paneļi no vannas flīzes

  4. Paneļi no vannas flīzēm

  5. Paneļi no vannas flīzes

  6. Paneļi no vannas flīzēm

 3. Fotoelements Palīdzēs padarīt vannas istabas dizainu unikālu,Tā kā panelī jūs varat izvēlēties jebkuru zīmējumu - vai tas ir spilgti oriģinālie ziedi vannas flīžu panelī vai mīļotā fotogrāfija. Šo materiālu dizaineri jo īpaši iecienījuši, jo fotokopija ļauj jums eksperimentēt, un jūs varat arī izvēlēties modeli, kas lieliski papildina jebkuru interjera stilu. Rezervējot fotogrāfiju drukāšanu uz keramikas flīzes, varat izvairīties no šaubām par attēla kvalitāti. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj pēc iespējas stabilāku mehānisko bojājumu, mitruma, temperatūras izmaiņu dēļ. Vannas istabas flīžu panelis nav lēts dekoru veids, bet rezultāts pārsniegs visas jūsu cerības.

Daudzi ražotāji piedāvā paneļi ar integrētu LED apgaismojumu, ar oriģināliem rotājumiem, kas izgatavoti no ādas vai pat dārgakmeņiem.

Izstrādāt paneļus vannas istabai unciti materiāli - vērtīgs koks, dabiskā akmens, savelties, bet paši materiāli, un uzstādīšana ir diezgan dārga, tāpēc nav ļoti populāri.

7. Paneļi no vannas flīzēm

8. Paneļi no vannas flīzēm

9. Paneļi no vannas flīzēm

Panelis lieluma izvēle

Izvēloties attēla izmēru un veidu, jāņem vērā telpas platība.

Plašai vannas istabai piemērotakeramikas flīžu panelis ar jebkuru stāstu, kas jums patīk. Oriģinālais trīsdimensiju zīmējums izskatās oriģināls. Stilīga izskatās vienkārša monofoniskas flīžu kombinācija ar lielu plātni paneļu veidā.

Bet, izvēloties flīžu paneļu vannas istabā arneliela platība, jums jāapsver daži faktori. Izvēlieties ainas, kas palīdz vizuāli paplašināt istabu. Tie ir panorāmas attēli, jūras tēmas. No jūras tēmām vispopulārākais ir flīžu panelis ar delfīnu un kuģu tēlu. Pateicoties šim dekoratīvajam elementam, telpā tiek radīta pozitīva romantiskā atmosfēra.