stiepļu griesti vannas istabā

Galvenā šīs telpas atšķirīgā iezīmetur ir liels mitrums. Tas novērš daudzu apdares materiālu izmantošanu. Griestiem vajadzētu būt estētiskam un izskatīties moderni, nebaidieties no tā, lai uz tā iegūtu karstu vai aukstu ūdeni, un būtu izturīgs. Šī prasība atbilst vannas istabas stiepļu griestiem, kurus ir viegli tīrāmi un kas atbilst visām mūsu prasībām.

Uzstādīšana stiepļu griestiem vannas istabā

Telpas augstums, uzstādot šādu struktūrusamazināsies tikai par 3 vai 4 centimetriem. Tas ir tas attālums, kādā ieņem vadlīnijas, uz kurām mūsu audekls tiks fiksēts. Labi speciālisti var viegli tikt galā ar šādu darbu tikai dažu stundu laikā. Pirmkārt, ap istabas perimetru ir uzstādīti bāze, un pēc tam tos jau var piestiprināt pie audekls. Tas tiek apsildīts ar īpašu ieroci, lai padarītu materiālu elastīgāku. Pēc uzstādīšanas ir jāgaida kādu laiku, lai audums atdzistos un beidzot stiepjas.

Vannas istabu stiepļu griestu dizains

Ideāli ir izmantot zilu šajā telpā,zilā vai tirkīza. Vannas istabā tie ir harmoniski un saistīti ar ūdeni. Nu, ja auduma krāsa sakrīt ar dažiem mūsu istabas elementiem. Tas var būt santehnikas vai grīdas seguma krāsa. Papildus spīdīgam pārklājumam joprojām ir matēts audekls ar dažādām nokrāsām. To var pielietot jebkuram modelim vai fotogrāfijai. Ļoti bieži tiek izmantoti akvārija attēli, dažādas zivis, ūdens pilienu imitācija, ornamenta vai zilas debesis. Pēc jūsu vēlēšanās uz griestiem jūs pat varat izveidot elegantu venēciešu apmetuma efektu. Šis fotoattēls ir ļoti izturīgs un nav izskalots ar karstu ūdeni.

Ja jums ir augsti griesti, tad tur irspēja radīt oriģinālu daudzlīmeņu dizainu. Tas izskatās skaisti vilnis, it īpaši, ja izmantojat atbilstošu krāsu shēmu. Lielajā telpā katra nozare (duša, vanna vai tualete), ja vēlaties, var tikt izgaismota dažādās krāsās vai jūsu griestu seguma līmenī. Spoguļa griesti vannas istabai tagad arī tiek izmantoti ļoti bieži. Pēc tam vannas izmērs divkāršojas. Tas ir tikai spoguļu imitācija, bet tas ir izveidots pavisam vienkārši un neprasa lielus izdevumus. Lai panāktu lielāku efektu, varat izmantot labi izvēlētu apgaismojumu.

Kāda stiepuma griesti ir labāka mazā vannas istabā?

Šajā gadījumā vislabāk ir meklētvannas istabā ir spīdoši griestu stieņi. Viņš vizuāli palielina maza telpas augstumu, it kā paplašinot to uz augšu. Šis efekts bloķēs mazo telpu, kas no jums noņems, uzstādot alumīnija baguette. Turklāt spīdums ir labi savienots ar flīžu vai keramikas apdari.

Vannas istabā ir auduma stiepļu griesti

Tajā ir paredzēta auduma ražošanas tehnoloģijaizmantot dažādās telpās. Tas ir piesūcināts ar poliuretānu, kas ietaupa materiālu no mitruma vai pelējuma kaitīgās iedarbības. Vissvarīgākais ir tas, ka uz auduma nebūs šuvju. Saskaņā ar citām tā īpašībām šis materiāls pārsniedz arī plēves pārklājumu. Lai gan tās cena, plēves griesti tev izmaksās mazliet lētāk. Savā klasiskajā versijā auduma tīkls ir balts, bet šādu griestu var dekorēt arī ar lielformāta drukāšanu vai iespaidīgām apgaismojuma ierīcēm.

Jūsu vannas istaba ir vieta, kur vēlatiesatpūsties, atpūsties un aizmirst par visu, lai gan kādu laiku. Mēģiniet šeit padarīt interjeru ērtāko, mājīgāko un drošāko. Vannasistabas stiepļu griesti - tas ir viens no vispilnīgākajiem risinājumiem, kas pašlaik ir jūsu rīcībā.

stiepļu griesti vannas istabā1

stiepļu griesti vannas istabā2

stiepļu griesti vannas istabā3

stiepļu griesti vannas istabā4

stiepļu griesti vannas istabā5

stiepļu griesti vannas istabā6

stiepļu griesti vannas istabā7

stiepļu griesti vannas istabā8

stiepļu griesti vannas istabā9