kā mazgāt ādas jaku

Mazgāt ādas jaku ir stingri aizliegts! Pēc mazgāšanas ādas jaka var kļūt iekrāsota, krāsu var noslaucīt, un āda var zaudēt aizsargājošo slāni. Tas nav fakts, ka traipi ir mazgāti. Kopumā ādas jakas mazgāšana ir pareizais veids, kā nosūtīt lietu uz atkritumu tvertni.

Vai ir iespējams nomazgāt ādas jaku ar rokām, uzmanīgi notīriet traipus ūdenī?

Ne manuāli, ne rakstāmmašīnā, ne delikātsmazgāšana to nedara. Āda nekad nav izdzēsta un nekādos apstākļos. Nav iespējams pienācīgi mazgāt ādas jaku. Džeiku var tīrīt tikai. Ne vienmēr sausā tīrīšana, daudzas traipus var noņemt un mājās, bet jūs nevarat mazgāt ādas izstrādājumus!

Šeit ir daži noslēpumi ādas jakas tīrīšanai:

 1. Var izmantot ūdeni un ziepes, bet viņiem nav iespējams iegremdēt javu.
 2. Ziepju un amonjaka ūdens šķīdums tiek iemērcams sūkā un uzmanīgi jostas virsmu pārklāj ar spīdumu.
 3. Ūdens šķīdums ar glicerīnu atgriezīs jaciņu spīdumu un kārtībā izskatu.
 4. Pēc ārstēšanas ar ziepju šķīdumu ožamā sāls vai glicerīna jaka audumu noslaukiet impregnēts ar rīcineļļu.
 5. Vēl viens pieejamais un ātrs veids, kā atjaunināt jaku, ir noslaucīt savu virsmu ar sūkli iemērc šampūna šķīdumā.
 6. Viegli saberzti olu baltumi var atjaunot pat ļoti vecu ādas izstrādājumu mirdzumu.

Kā tīrīt vieglas ādas jakas?

Lai notīrītu gaišo krāsu jaku, jums jāsajauc benzīns un baltā magnēzija pulveris. Iegūtais maisījums tiek uzklāts uz jaka un uzmanīgi pārvietojas ar apģērbu suku.

Kā atbrīvoties no izslaukuma pēdām uz ādas?

Apmetuma procesā āda tiek izdzēsta, it īpašielkoņus, uz pleciem zem somiņu siksnām, uz aproces un pie apkaklēm, kā arī piestiprināšanas detaļu tuvumā. Atgriezt oriģinālā izskata jaku palīdzēs normālam pārredzamam apavu krēmam. Tas tiek pielietots šķidrumiem. Bet aproces un apkakles, lai izmantotu krējumu, nav tik ērti, jo var atstāt pēdas uz drēbēm vai rokām. Daudz ērtāk ir izmantot, lai noņemtu aploksnes ar apelsīnu mizu. Vajadzīgās ādas vietas vienkārši noslauka ar svaigu apelsīnu miziņu ārējo pusi.

Kā noņemt tauku traipus no ādas jakas?

Tam ir vairāki veidi:

 1. Ciete, krīts, talka pulveris. Lai mazgā traipus uz ādas jaka,pietiek izmantot cietes pulvera, krīta un talka (vai bērnu pulvera) maisījumu. Pulveris tiek uzklāts uz traipa pusstundu un pēc tam rūpīgi jānotīra ar suku. Izmantojiet sāli, lai noņemtu traipi nav ieteicama, jo maigo ādu ir viegli sabojāt sāls kristālus un atstāt jaka skrāpējumiem.
 2. Trauku mazgāšanas līdzeklis. Ja traipi ir vecs, trauku mazgāšanas līdzeklis to uzņems. To uzklāj uz ādas ar sūkli un

  traipi uz ādas jaka

  noslaukiet, tad līdzekļa paliekas tiek noņemtas ar mitru drānu.
 3. Kartupeļu ciete. Kasha no kartupeļu cietes - teicamalīdzeklis eļļainu traipu noņemšanai no ādas. To uzklāj piesārņotā platība, nedaudz berzē un atstāj 15-20 minūtes. Tad kaudze tiek noņemta, un ādu berzē ar benzīnu.
 4. Tīrīšanas salvetes monitoriem. Svaigu traipu var noņemt ar salvetes, lai notīrītu LCD monitorus, kas satur impregnēšanu, kas ļauj notīrīt virsmu no taukiem.
 5. Īpašie līdzekļi. Veikali piedāvā īpašus rīkustauku plankumu noņemšana no ādas. Smidzinātāji lielākoties tiek galā ar svaigiem plankumiem, un salvetes, atkarībā no sastāva, var izmantot gan svaigiem, gan relatīvi veciem plankumiem. Bet abi traipu tīrīšanas veidi nespēj tikt galā ar novecojušajiem vecajiem netīrumiem - labāk ir uzticēt tīrīšanu ķīmiskiem tīrīšanas līdzekļiem.