papagaiļu nosaukumi

Kad mājā parādās jauns ģimenes loceklis, visi to nedaraizceļas ar skaistu un sarežģītu nosaukumu. Kāds ir papagailis? Es gribu uzņemt ļoti skaņu un spilgtu segvārdu, jo viņa visu laiku dzīvo kopā ar mājdzīvnieku. Papagailu nosaukumus ir ļoti grūti izvēlēties, jo izvēloties ir jāņem vērā vairāki punkti.

Ja esat atradis atsauces grāmatas ar segvārdiem par dzīvniekiemun jau paņēmuši pāris interesantas iespējas, vispirms domā: vai tavs pet būs spējīgs izrunāt savu vārdu? Tas attiecas arī uz runājošiem papagaiļiem, galu galā bieži tas ir iespējams izvēlēties putnu apmācībai. Skaisti nosaukumi papagaiļiem vajadzētu būt pieejamiem arī viņu īpašniekiem.

Eksperti iesaka izvēlēties parrotāju nosaukumu, lai ievērotu noteiktus noteikumus:

 • izlasi vārdus ar smaidošiem "ch" un "k" skaņām, šīs ir visvienkāršākās skaņas, ko teikt jūsu pet;
 • Papagaiļi ļoti priecājas par "rāpot" skaņām, jo ​​jūs varat nākt klajā ar nosaukumu ar skaņu "p", visticamāk, tas ļoti ātri mīlēs viņa vārdu;
 • papagaiļi izrunā vārdus dziesmas veidā, tādēļ vārda klātbūtne vārdam ir obligāta;
 • grūtības radīsies ar tādiem skaņas kā "c", "h", "c", bet patiesībā ir grūti putns pateikt "th" skaņas, "l", "n".

Papagaiļu nosaukumi

Ja jūs plānojat uzņemt savu peteksotisks vai romantisks vārds, jums nedaudz jādomā. Papagailu nosaukumi nav tikai veids, kā uzsvērt savu mīlestību pret mājdzīvnieku, šis vārds pavadīs putnu visu savu dzīvi. Piemēram, smieklīgs dedzīgs vārds vienmēr uzmundrinās cilvēkus, putns uz to reaģēs. Sarežģīts un sarežģīts nosaukums var uzlikt zināmu nospiedumu uz putna rakstura: jo grūtāk nosaukums, jo vairāk jūsu bērnam var būt savādi.

Noteikti izvairieties no putna nosaukuma līdzības ar viena ģimenes locekļa vārdu. To var sajaukt tikai ar papagaili.

Zēna vārds papagailis

Ja jūs neplāno mācīt putnu runu, vārdujūs varat uzņemt pilnīgi ikviens. Nedaudz grūtāk atrast vārdu runājošajam papagailim. Atlases princips ir izklāstīts iepriekš, bet šeit ir daži varianti nosaukumā papagailis:

 • Arik, Tisha, Arkasha, Jasha, Arhipa, Tori, Arčija;
 • Borya, zelta ērglis, Fedja, Čuča;
 • Zheka, Zhora;
 • Kesha, Kirils, Prošs, Rubika;
 • Chizhik, Šurik.

Papagaiņu mežģīņu nosaukumi

Izvēloties savu pet vārdu, atcerieties, ka tuizrunās to katru dienu. Ļoti labs vārds apvienojumā no divām identiskām zilbēm: Coco, Chichi, Rara. Jūs varat uzsvērt putnu uzvedības nosaukumu vai ārējo krāsu. Papagailes meitenes vārdu var izvēlēties universālu vai parasto, un jūs varat fantasize mazliet. Tālāk ir norādītas dažas iespējas.

 • Basia, Vesta, Viola, Gressy, Julia, Desi, Jeanne, Zora, Zara;
 • Irma, Zura, Coca, Zita, Lana, Linda, Laura, Marija;
 • Terra, Sarah, Uma, Flora, Tsatsa, Tsypa, Jashma, Era, Elba.

Paturiet prātā, ka izvēloties tīri sievišķīgu vaivīrietis nosaukums var būt, ja esat pilnīgi pārliecināti jomā jūsu pet. Ja jūs nevēlaties riskēt, vai arī vienkārši nav atrast piemērotu, jūs mēģināt izvēlēties segvārdu starp universālām nosaukumiem papagaiļi:

  skaisti vārdi papagaiļiem

 • Hera, Desha, Christie, Fanya, Fasya, Tosha, Mickey, Leka, Zheka, Fenya, Tjuša.

Kad esat nolēmis izvēlēties vārdu, mēģinietizrunājiet to gludi. Noteikti runājiet mierīgā un mīlošā balsī, tas atvieglos putnu nosaukuma izmantošanas procesu. Turklāt jūsu mīļotājs sapratīs, ka šis skaņu komplekts viņam neuzlādē draudus.

Laika gaitā putns uzzinās vārdu un būs pastāvīgiizrunāt to. Neaizmirstiet pastāvīgi sazināties ar pet pēc vārda, ar to izrunāt dažādus teikumus. Tādējādi putns pamazām iemācās pateikt tikai vārdu, kas jūs esat runājis ar viņa vārdu.