Nekā pabarot bruņurupučus

Izrādās, ka, ja bruņurupucis tiek barots nepareizi,Viņa sāk uzvesties, ēst slikti vai tomēr atteikties pārtiku. Vidusāzijas vai stepji bruņurupuči nav izņēmums. Lai jūsu pet varētu justies brīvi, kompetenti veidot mazuļa diētu.

Ko lai barotu izkrautais Vidusāzijas bruņurupucis?

Lai sāktu ar to, pilnīgi visi bruņurupuči mīlDārzeņu pārtika. Starp noderīgiem augiem ir kāposti, ķirbi, arbūzs, melones, salāti, āboli un pienenes. Neatsakās un ogas - avenes, ķirši un zemenes. Piens ar tajā iemērto baltmaizi būs arī kā čaulgliemji.

Ko vēl jūs varat barot bruņurupucis? Kalcijs ir nepieciešams, lai izveidotu un uzturētu kaulu pārsega cietoksni - čaumalu. Tādēļ ēdienam jābūt svaigam biezpienam. Mannas un griķu graudaugu produkti tiek izmantoti, bagātinot pārtikas produktu sarakstu.

Nedomājiet, ka bruņurupuči ir veģetārieši. Viņi ēst pilnīgi visu. Tāpēc jums ir jābūt ļoti uzmanīgiem, apdullinot terariumus. Galu galā gandrīz viss, kas tur nokļūst, tiks "pārbaudīts". Tātad, neatņemiet dzīvnieku olbaltumvielu pārtikai. Pietiek ar vienu ēdamkaroti neapstrādātas maltas gaļas vai pusītes no cieti vārītām olām. Bet, ja barot mājas zeme ar vistas gaļu, kas ir kaitīga tai, tas veido olbaltumvielu trūkumu, aizstājot slikti ietekmējošo produktu ar reālu tārpu, kas baro akvāriju zivis. Bet nepārspīlējiet to. Jebkura dzīvnieku izcelsmes pārtika var izraisīt gremošanas traucējumus. Un labāk ir papildināt bruņrupuču virtuvi ar pupiņām, bagātu augu olbaltumvielu.

Nepārslogojiet bruņurupuču devu ar tomātiem, gurķiem un burkāniem. Viņi viņiem nepatīk. Tas ir viegli izskaidrojams, jo savvaļā šie dzīvnieki ēd ogas, tuksnesis vai ērkšķus.

Ko lai pabarotu zemes bruņurupucis ziemā?

Parasti ziemas bruņurupučiem pārziemot. Bet mājās aukstajā periodā ir pietiekami silts. Tāpēc kļūda nav gulēt, un tikai kļūst lēns. Tas pats padeves šajā periodā zemes bruņurupucis mājas laikā?

Ēdienu var atstāt to pašu. Bet tie nedrīkst būt pārsteigts, ja jūsu mazulis nevarēs pārspēt dienas likmi vasaras. Aptuvenais ikdienas uzturā var pieskaitīt ziemā, un viņš izskatās kaut kas līdzīgs šim:

  • burkāni - 30 grami,
  • vārīti kartupeļi - 20 grami,
  • kāpostu - 30 grami,
  • baltmaize - 20 g,
  • zivju eļļa - 0,5 grami
  • biešu - 20 grami.

Tikai neaizmirstiet, ka vasara, lai bagātinātu sarakstu garšaugus, piemēram, pienenes, lapām, kas var palaist prom no aizņemts un piesārņotā pilsētas un šosejas.

Vai man ir nepieciešams, lai dzert zemes bruņurupucis?

Mēs jums teicis ko barot mājāsbruņurupuči. Bet tāpēc, ka tie ir ūdens, un, lai gan tie reti dzēriens: viens - tikai viena - divas nedēļas, un citi trūkst "ardievas" ar ūdeni mēnesī. Biežums, ar kuru tas ir nepieciešams organizēt ūdens attīrīšanu ir atkarīgs no tā, ko dzīvnieks ēd uz noteiktu laika periodu.

nekā jūs varat barot zemes bruņurupucis

Ja tas kāposti, bruņurupuci ķermeņa šūnāmiegūt pietiekami daudz mitruma, un "peldēt", būs mazāk. Bet, ja lielākā daļa no ikdienas uzturā baltmaizes - baseinus nepieciešams organizēt nedaudz biežāk.</ P>

Lai gan ne cīnīties, organizētbruņurupucis peldēšanās dienu reizi nedēļā, un pusi. Ielej bļodā ūdeni nedaudz mazāk nekā centimetru. Deguna dzīvnieks būtu virs ūdens līmeņa uz zemes iedzīvotājiem mūsu planētas nav robežstāvokļa. Put dzīvnieku ūdenī un atstāj uz pusstundu baudīt. Ticiet man, tas laiks ir pietiekami, lai bērnu un nācās dzert un peldēties.